SiFu Alex

SiFu Alex

Alex - Váš průvodce světem Wing Chun

Rozhodnutí posunout hranice

Mé jméno je Alex a jsem hrdým zakladatelem a hlavním učitelem ve Wing Chun Akademii. Mým vášnivým zájmem o bojová umění a touhou rozvíjet své dovednosti jsem prošel dlouhou a fascinující cestou. S více než 36 lety zkušeností v bojových uměních jsem se rozhodl věnovat svůj život studiu a předávání umění Wing Chun.

Moje cesta bojových umění

Naše škola vychází z bohatého základu různých bojových umění, kterými jsem se v průběhu let zabýval. Můj bojový repertoár zahrnuje Judo, Karate, Chan Chaolin-si Djusu Kung Fu, Tai Chi, Iaido, Kickbox, a Karate. Tyto rozmanité zkušenosti mi umožnily získat hluboké porozumění bojovým uměním a přinést do Wing Chun jedinečný a komplexní pohled.

Učitelé 

Na mé cestě jsem měl to štěstí studovat u řady významných mistrů, kteří mě obohatili nejen o technické dovednosti, ale také o hlubší porozumění filozofii bojových umění. Mými učiteli jsou SiFu Marijo Biljanič a SiFu Darko Bek, kteří jsou přímými žáky mistra SiFu Leung Yina, od kterých jsem získal cenné znalosti a dovednosti v oblasti Wing Chun.Studium Wing Chun u velmistra Leung Yina

V září roku 2023 jsem měl jedinečnou příležitost studovat v Hong Kongu u velmistra Leung Yina, který je součástí linie velmistra IP Mana. Tato zkušenost mi otevřela nové perspektivy a hlubší porozumění Wing Chun. Velmistr Leung Yin je uznávaným mistrem a jeho spojení s tradicí velmistra IP Mana posiluje autenticitu našeho výcviku a dává nám možnost předávat bohatství tohoto bojového umění našim studentům.

Poslání Wing Chun Akademie

Wing Chun Akademie je mým srdcovým projektem, kde se snažíme předávat tradiční hodnoty Wing Chun a moderní aplikace tohoto úžasného stylu boje. Naše škola není jen místem, kde se učíte techniky, ale i cestou k sebezdokonalení, sebevědomí a disciplíně.

Otevřené dveře pro všechny

Jsem pevně přesvědčen, že bojová umění by měla být dostupná pro všechny. Naše dveře jsou otevřeny pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví nebo úroveň zkušeností. Společně můžeme objevovat krásu Wing Chun a brát z něj inspiraci pro svůj každodenní život.

Připojte se k nám

Pokud máte zájem o Wing Chun a hledáte průvodce na vaší cestě, rád vás přivítám ve Wing Chun Akademii. Společně můžeme prozkoumávat tento fascinující svět bojového umění a dosáhnout nejen technické dokonalosti, ale také duševního a fyzického růstu.

Přijďte se k nám připojit a stanete se součástí naší rodiny bojových umění.