Sebeobrana Wing Chun Kung Fu pro děti

Sebeobrana Wing Chun Kung Fu pro děti

V září 2024 otevíráme první dětský kurz a tím zahajujeme školu Wing Chun Akademie pro děti. 

Kurz se otevře pouze při dostatečném počtu zájemců! Přihlaste se již nyní a zarezervujte dítěti místo a možnost cvičit ojedinělé bojové uměni ve škole Wing Chun Akademie. 
Wing Chun Kung Fu, starobylé bojové umění, nenabízí pouze zdravý a aktivní způsob trávení volného času, ale také pomáhá dětem budovat sebevědomí, koordinaci a disciplínu. Tréninky jsou plně přizpůsobeny věku dětí a jsou vhodné pro ty ve věku od 8 do 14 let.

Věříme, že rozmanitost dovedností je důležitější než jednostranná specializace. Naším hlavním cílem je podporovat zdravý a všestranný rozvoj dětí, přičemž klade důraz na pestrost a vyváženost aktivit během tréninku a samozřejmě na radost z pohybu. Naše zkušená instruktorka vede tréninky plné her a cvičení, které jsou zábavné pro děti všech věkových skupin.

Během tréninků se zaměřujeme na základní sebeobranné dovednosti a techniky Wing Chun. Děti se u nás také učí týmové spolupráci a respektování druhých, což jsou dovednosti důležité nejen při cvičení Kung Fu, ale i v jejich každodenním životě.

Pokud hledáte pro své dítě zábavný a prospěšný způsob, jak trávit volný čas, rádi vás přivítáme ve naší škole.

Informace pro začátečníky:

Na první trénink je nutné, aby dítě přišlo v doprovodu zákonného zástupce, který podepíše souhlas s účastí dítěte na zkušebním tréninku. Samotný trénink probíhá bez přítomnosti rodičů – tímto směrem se snažíme podporovat samostatnost dětí a zajistit maximální soustředěnost během vyučovací hodiny.

Co se týče oblečení a obuvi na trénink: Doporučujeme tmavé dlouhé tepláky, světlé tričko a boty se světlou podrážkou. Děti by měly mít také při sobě pití a v batohu kartičku pojištěnce nebo její kopii. Z důvodů bezpečnosti nedoporučujeme nošení náušnic, řetízků, náramků či prstýnků během tréninku – pokud nějaké dítě nosí, prosíme, aby mu byly tyto předměty před začátkem cvičení sundány. Také je důležité, aby děti na tréninku neměly žvýkačku.

Potřebné pomůcky na trénink: Pro nácvik úderů a kopů je nutná dětská čtvercová lapa, kterou je možné zakoupit přímo u nás za 450 Kč. Členský poplatek činí 3500 Kč za pololetí. Tréninky probíhají od září do ledna a od února do června. 

Všichni členové musí předložit platné potvrzení o zdravotní způsobilosti k provozování bojového sportu. Toto potvrzení musí specifikovat, že se jedná o provozování bojového sportu a jeho platnost je obvykle 1 rok. Na zkušební trénink není toto potvrzení potřeba, ale je nutné ho přinést co nejdříve po zahájení pravidelných tréninků.

Vzhledem k povaze tréninku bojového umění je důležité, aby se děti dokázaly plně soustředit na cvičení, dodržovaly pokyny trenéra a spolupracovaly s ostatními dětmi ve dvojicích. Snažíme se zajistit maximální bezpečnost jak během, tak mimo tréninky, proto naše kurzy nejsou vhodné pro děti trpící psychickými či duševními obtížemi, autismem, poruchami koncentrace a podobně.

Závazná přihláška do Wing Chun Akademie pro děti

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.